Gb Ethernet LX Mini-GBIC SFP


Cijena za kredit/kartica 473,00 KM

U cijenu je uključen PDV (17%)

1000BASE-LX SFP transceiver Single-mode fiber (SMF) 1000BASE-LX Connector type: Duplex LC Wavelength range: 1310 nm Maximum distance: up to 10 km
Kategorija:

Ukupno 0 ocjena

0.0 prosječna
0
0
0
0
0

Budi prvi koji će ocjeniti “Gb Ethernet LX Mini-GBIC SFP”

Ovaj artikal nema ocjena.